Domeko – szeroki wybór elementów wyposażenia łazienek

Firma Domeko rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Na początku działaliśmy jako firmowy sklep PEWEX-u i zajmowaliśmy się sprzedażą towarów wielobranżowych, począwszy od artykułów spożywczych po budowlane materiały wykończeniowe. Z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się przede wszystkim w sprzedaży elementów wyposażenia łazienek, później do naszej oferty dołączyły drzwi, podłogi i okna.

Dystrybutor wysokiej jakości armatury i płytek łazienkowych

Po krótkim okresie zakończyliśmy współpracę z siecią sprzedaży PEWEX. Przyjęliśmy nową strategię rozwoju związaną z importem artykułów wyposażenia łazienek z Hiszpanii i Włoch. Dodatkowo poza sprzedażą detaliczną zajęliśmy się działalnością hurtową.

Po 2000 roku ze względu na zainteresowanie naszych klientów rozszerzyliśmy asortyment oferowanych produktów także o artykuły budowlane, w tym stolarkę okienną i drzwiową, parkiety i panele podłogowe.

Nasza oferta jest dostępna poprzez sieć salonów sprzedaży oraz za pośrednictwem kilkuset odbiorców hurtowych. Staramy się do każdego klienta podchodzić w sposób indywidualny i spełnić zróżnicowane oczekiwania odbiorców. Nasze atuty to wykwalifikowana i doświadczona kadra sprzedawców oraz szeroka gama dostępnych produktów.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami!

Nasz asortyment

W ofercie firmy znajduje się wszystko to, czego Państwo potrzebują, aby stworzyć łazienkę czy salon kąpielowy swoich marzeń. Od płytek ceramicznych, gresów, poprzez unikalne umywalki,meble łazienkowe, aż po wanny, kabiny prysznicowe i baterie. Prowadzimy współpracę z najbardziej znanymi i cenionymi producentami glazury oraz płytek ceramicznych.

W naszej ofercie dostępne są również wyroby stolarki podłogowej i otworowej. Zapewniamy ich najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Proponujemy podłogi z desek drewnianych lub paneli, które wyróżniają się nie tylko pięknym wyglądem, lecz także wieloletnią trwałością i odpornością na uszkodzenia. W sprzedaży mamy również okna oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne posiadające odpowiednie atesty bezpieczeństwa i zapewniające komfort termiczny.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi i europejskimi producentami, takimi jak Tubądzin, Paradyż, Tres, Ravak, Barlinek, Pol-Skone, Jawor , FinishParkiet, Roca, Pool Spa, Nowa Gala oraz wiele innych.